Kariéra

Nabídka práce

Hledáme nové kolegy (plný úvazek / brigádu) na pozici:

Projektant / statik mostních a inženýrských konstrukcí

Pracovní náplň:

  • Projektování mostních konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace. Jedná se o novostavby na dálnicích i opravy a rekonstrukce / přestavby mostů na dálnicích a silnicích I-III.třídy. Projektujeme mosty všech typů nosných konstrukcí, jak ze statického, tak materiálového hlediska.
  • Projektování lávek, opěrných zdí.
  • Hlavní prohlídky mostů.
  • Statické výpočty, výpočty zatížitelností.
  • Drobné diagnostické práce.

Možnost se v práci orientovat na jednu z výše popsaných činností.

Nabízíme:

  • Prostředí rodinné firmy s přátelskou atmosférou.
  • Běžná 8h pracovní doba s možností flexibility. Možnost práce přesčas.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Sick days.
  • Stravné, příspěvek na telefon.

Požadujeme:

  • SŠ či VŠ vzdělání stavebního směru.
  • Pracovitost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost komunikace, koordinační schopnost, samostatnost.
  • Uživatelskou znalost programů MS Windows, MS Office, Autocad. Znalost programů Revit, dynamo, Civil, Nexis, Scia, Midas, Geo, RtcDesign, Recoc, programování Lisp výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Kontakt:

V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail kvetoslav@rusar.cz.